Centrální vysavače s tradicí od roku 1993   

 

Sistem air - značka, která znamená jistotu

 

Společnost Sistem - Air je největším výrobcem systémů centrálního vysávání v Evropě. Produkty vynikají především kvalitou, designem a inovací. Cílem společnosti je neustále aktualizovat, inovovat a zdokonalovat úroveň jednotlivých výrobků i celého systému. Důkladnou znalostí zahraničního trhu a skvělému rozmístění distributorů po celém světě jsme vytvořili interaktivní komunikační kanál, který vede k šíření naší značky, k větší znalosti o potřebách světového trhu a tím i k vysoké kavlitě výrobků, které jsou uživatelsky velmi přívětivé.

 

100% vyrobeno v ITÁLII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neustálý výzkum a vývoj

Projekční oddělení dosahuje špičkových výsledků při vytváření produktů s vynikajícím poměrem kvality, ceny, úspory energie a to ve všech požadovaných oblastech. Vzhled, kvalita a široký výběr produktů je předností značky Sistem-Air. Výsledkem je vývoz výrobků do neustále rostoucího počtu oblastí a zemí po celém světe. Společnost Sistem Air působí na trhu již v 30 zemích světa s 8 pobočkami v Evropě. Neustále sledujeme naše strategie a cíle v závislosti na změnách a potřebách na světovém trhu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrální vysavače Sistem Air splní Vaše nejvyšší nároky

 

Neexistují žádná omezení pokud jde o vysávanou plochu, počet současně pracujících uživatelů, požadovaný sací výkon nebo vytvoření vlastních systémů pro specifické využití. Díky širkokému výběru sacích jednotek, Sistem Air vždy poskytne řešení, které nejlépe odpovídá potřebám uživatele. Robustnost, síla a spolehlivost jsou vlastnosti, které oceňují zákazníci po celém světě.

Sistem Air - řešení, které roste s Vámi
 


O SPOLEČNOSTI EDB SYSTEMS s.r.o.


EDB Systems s.r.o. působí na českém trhu  již od roku 2002.  V začátcích se společnost prezentovala zejména jako dodavatel elektromontážních prací pro rodinné domy, byty, obytné, komerční a průmyslové prostory. Nyní jsme primárně zaměřeni na oblast silnoproudých a slaboproudých instalací pro komerční a průmyslový sektor s působností nejen po celé České republice, ale i v zahraničí.

Od roku 2010 jsme výhradními distributory systému centrálního vysávání zn. Sistem Air pro Českou republiku.

EDB Systems s.r.o. je organizačně členěna na 2 divize:

Divize Elektromontáže - www.edbsystems.cz
Divize Centrální vysavače Sistem Air - www.sistem-air.cz
Konkrétní nabídku našich prací, služeb a produktů podle zaměření, včetně seznamu referencí najdete na samostatných webových prezentacích obou divizí.