Sistem Air 

Revoluční způsob úklidu Vaší domácnosti.

 
Kompletní příslušenství Sistem Air bylo navrženo tak, aby poskytovalo to nejlepší řešení při častém úklidu jak v domácím, tak i v pracovním prostředí. Nabízí kartáče pro použití na různé povrchy: dřevěné a dlážděné podlahy, koberce a čalounění. Sistem Air také nabízí příslušenství, které Vám umožní vyčistit oblečení, radiátory, rohy - kam se bežné kartáče nedostanou, sedací soupravy, židle, popel i tekutiny. Vše je snadnější s centrálními vysavači Sistem Air. Centrální vysavač Sistem Air je:
 
TICHÝ

Centrální jednotka a celý systém centrálního vysávání je absolutně tichý. Flexibilita systému Vám umožní umístit centrální jednotku kdekoli v domě, daleko od hlavních obytných prostor. Tělo centrální jednotky je vyrobeno z absorbčního plastu a vybaven tlumiči hluku.

 
HYGIENICKÝ

Filtry klasických vysavačů nezachytí roztoče, pyly, mikroskopické prachové částice a ostatní alergeny, ty zpětně vypustí do prostoru a znovu cirkulují vzduchem. Díky důmyslnosti Sistem Air jsou všechny tyto látky zachyceny, odstraněny a vyloučeny z Vašeho domu. Vychutnejte si skutečnou čistotu.

 
BEZPEČNÝ

Sací zásuvka, ve které je umístěna flexibilní hadice, má nízkonapěťové kontakty 12V, tím tedy odstraňujeme veškerá rizika spojená s možností úrazu elektrickým proudem. Používání zásuvek je tedy bezpečné.

 
POHODLNÝ A VÍCEÚČELOVÝ

Díky používání lehké, snadno ovladatelné flexibilní hadice. Zapomeňte na nepohodlné a těžké přenosné vysavače, neskladné napájecí kabely a otravný zápach spáleného prachu. S centrálními vysavači Sistem Air se úklid stává hladší, jednodušší a rychlejší. Rozhodněte se, jak využijete času, který Vám ušetří Sistem Air. :)