Sistem Air - revoluční způsob úklidu Vaší domácnosti...

... Centrální vysavač Sistem Air je:

 

TICHÝ

Centrální jednotka a celý systém centrálního vysávání je absolutně tichý. Flexibilita systému Vám umožní umístit centrální jednotku kdekoliv v domě, daleko od hlavních obytných prostor. Tělo centrální jednotky je vyrobeno z absorbčního plastu a vybaven tlumiči hluku.

 

HYGIENICKÝ

Filtry klasických vysavačů nezachytí roztoče, pyly, mikroskopiské prachové částiče a ostatní alergeny, ty zpětně vypustí do prostoru a znovu cirkulují ve vzduchu. Díky důmyslnosti Sistem Air jsou všechny tyto látky zachyceny, odstraněny a vyloučeny z Vašeho domu. Vychutnejte si skutečnou čistotu.

BEZPEČNÝ

Sací zásuvka, ve které je umístěna flexibilní hadice, má nízkonapěťové kontakty 12V, tím tedy odstaňujeme veškerá rizika spojená s možností úrazu elektrickým proudem. Používání zásuvek je absolutně bezpečné.

POHODLNÝ A VÍCEÚČELOVÝ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...Díky používání lehké, snadno ovladatelné flexibilní hadice. Zapomeňte na nepohodlné a těžké přenosné vysavače, neskladné napájecí kabely a otravný zápach spáleného prachu.S centrálními vysavači Sistem Air se úklid stává hladší, jednodušší a rychlejší.Rozhodněte se, jak využijete času, který Vám ušetří Sistem Air…

Kompletní příslušenství Sistem Air bylo navrženo tak, aby poskytovalo to nejlepší řešení při častém uklídu jak v domácím tak i pracovním prostředí. Nabízí kartáče pro použití na různé povrchy: Dřevěné podlahy, dlážděné podlahy, koberce, čalounění. A to není vše: Sistem Air nabízí příslušenství, které Vám umožní vyčistit oblečení, radiátory, rohy kam se bežné kartáče nedostanou, sedací soupravy, židle, popel nebo i tekutiny.Vše je snadnější s centrálními vysavači Sistem Air.